تبلیغات
سرگرمی و تفریحی - شناسایی و دسته بندی آقا پسرها!

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 11 شهریور 1389
شناسایی و دسته بندی آقا پسرها!


شناسایی و دسته بندی آقا پسرها!


پسران به ۵ دسته تقسیم میشوند:

برای مطالعه بفرمایید ادامه مطلب>>>
-ظاهر زیبا و مغروری دارند اما باطنشان بر میگردد به بچه های راه اهن و مولوی .

نه ظاهر زیبایی دارند و نه باطن زیبایی (البته پسران هیچ وقت نمی توانند باطنی زیبا داشته باشند و حتی معنای ان را هم نمیتوانند درک کنند.)
-ظاهر زیبایی ندارند اما باطنی زیبا ودلنشین و جذب کننده ای دارند که البته:

گشتم نبود نگرد نیست

بعضی پسران هستند که (ببخشید ؛شرمنده ) خر به دنیا می ایند و گاو از دنیا میروند خر به دنیا می ایند چون از زندگی هیچ چی نمی فهمن و گاو از دنیا میرن چون تمام عمرشان را به خردن و خوابیدن مشغول بودن و هیچ گاه سعی نکردند که چیزی را بفهمند ( البته کار خوبی کردند چون زور بی خود می زدند )

۵-دسته پنجم پپرانی هستند که به ظاهر پسر هستند و پسرانه رفتار می کنند اما در باطنشان دوس دارند دختر باشند که این خصلت در صحبتها و اسامی که برای خودشان در نظر می گیرند کاملآ مشخص است . به عنوان مثال:


پیشی ملوسه

پیشی را برای ظاهر در نظر گرفته که بگوید من سبیل دارم پس مردم اما کلمه ی ملوسه ظاهرش را مشخص می کند چون همان طور که عزیز عزض فرمودند :
کلماتی مانند عروسکم؛ملوسکم؛خوشکلم؛نازم؛عزیزم و...... برای دختران به کار می رود .

یه کلمه هم از زبون مادر شوهر ( 148 كلمه از مادر شوهر )

چه شد که خدا چنین موجوداتی افرید

در کتابی امده است که خداوند مردان را افرید برای نشان دادن قدرتش اما این با عقل اصلآ جور در نمی اید چون مردان هیچ قدرتی ندارند مخصوصآ در برابر اسلحه ی زنانه.
اما اگر بخواهی احساسی برخورد کنی می فهمی درست است (اما مردان قدیم) چون:


انها سبیل دارند از نوع در رفته و بلندش
ریش دارند از نوع پر پشتش
مو دارند از نوع فرفری و بلندش
هیکلی دارند بلا نسبت فیل(داداش کوچیکه و این حرفها)


شاید همه ی اینها نشان دهنده ی قدرت باشد اما خوووووووووووب در پسران امروزی که نگاه کنی:


نشانی از ریش و سبیل نمی بینی


ریششان را به دلیل مد سه تیغه میکنند وبه جای ان خطی میگذارند به نام خط ریش( ان هم برای این که مردم بفهمند اینها خانوم نیستند و مثلآ اقا تشریف دارند )


موهای فرفری هم از مد افتاده

و به جای ان از وسایلی از قبیل کلاه گیس؛ سشوار ؛ ژل و کتیرا و ...... استفاده میکنند.(البته بعضی ها برای این که نشان دهند هنرمند هستند موهای خود را تا منتها الیه شانه ها یا کمر خود بلند میکنند .)
دیگر از ان هیکل و شکم خبری نیست چون تمامی پسران به باشگاه بدنسازی میروند و هر کدام به جای وانت پیکان که با ان کار کنند اسبی دارند که سوارش میشوند و موهای خود را بر باد میدهند.زلف بر باد مده تا ندهی بر بادم
ناز بنیاد مکن تا مکنی بنیادمپس این بر ما واضح و مبرهن است که وجود پسران ایه و قدرت خداوندی نیست پس این سوال بر همگان به وجود میاید که این موجودات جرا زنده هستند و همچنان نفس میکشند؟؟؟
ایا این همآن خشم و غضب خدا نیست؟
ایا این همان عذاب الهی نیست؟
چه عذابی از این بالاتر که پسری به دختری بگوید دوست دارم؟
این همانند انی است که عزراییل به فردی لبخند بزند و بگوید عزیزم بیا بغلم.


خبر جدید:


طبق امار گرفته شده به نتیجه رسیده ایم که اکثر دخترانی که والدینشان نفرینشان میکنند و به قول معروف اق والدین میشوند دچار این گونه عذابهای الهی میشوند .


اخطار:


به تمامی دختران توصیه میشود هر گاه به همچین موجودی برخورد کردید میتوانید از کلمه ی « بسم الله الرحمن الرحیم »استفاده کنید چون انها میپرند.
به امید روزی که خداوند به تمام عذابهایش خاتمه دهد و در رحمت( زیبا دختران گل عسل طلا ) خود را به روی ما بگشاید.
امین یا رب العالمین

یه کلمه هم از زبون مادر شوهر ( 34 كلمه از مادر شوهر )

اقایان متفکر

تا حالا اقایی رو دیدین در حال فکر کردن باشه ؟ ؟؟؟من که هر وقت دیدم این قدر خندیدیم که انگار خنده دار ترین جک دنیا را برام گفتن.
بعضی از اقایون وقتی فکر میکنن با سبیلهاشون ور میرن و اونها را میکنن طوری که وقتی فکرشون تموم شد و خواستن راه برن میبینن تعادلشون به هم میخوره .
بعضی از اقایون وقتی می خوان فکر کنن دستشون رو میگیرن به دو طرف صورتشون وهی دستاشون رو بالا پایین میکنن مثل این که دارن صورتشونو میشورن طوریکه وقتی فکرشون تموم میشه صورتشون پوست انداخته وباید ۱۰۰۰۰ تا پماد خرجش کنن.
بعضی از اقایون وقتی فکر میکنن تا منتها الیه انگشتانشان را داخل بینی فرو کرده و میچرخانند طوری که اشغالهای بینی که سهله؛مایه ی برون مغزی و درون مغزی هم میاد بیرون.
بعضی از اقایون وقتی فکر میکنن بدنشان به خارش میافتد از نوک انگشتان پا تا فرق سرشان که شپشها کیلو کیلو از ان میپرند بیرون.خلاصه اینکه کوره های روی پوستشون کنده میشن.

خلاصه اقایون با فکر کردناشون کارای خنده دار دیگه ای هم هست که انجام میدن اما چون میترسم روده تون از خنده بترکه فعلآ نمیگم .

فواید فکری در اقایان:به پوست اندازی ونظافتشان کمک میکند. در روحیه و اخلاقشان بسیار موثر است باعث ساکت شدن انها میشود برای اصلاح صورتشان مفید است.

نتیجه گیری اخلاقی:هر وقت احساس کردید مردی احتیاج به نظافت عمومی دارد به او سوژه ای برای فکر کردن بدهید.
استدلال ثابت شده این قضیه:
اقایان زیاد فکر میکنن اما هیچ وقت نتیجه نمی گیرند از فکرشان .
اقایان حرف زیاد میزنند ولی اهل عمل نیستند هیچ کدامشان.

یه کلمه هم از زبون مادر شوهر ( 13 كلمه از مادر شوهر )

اعتماد به نفس کاذب در پسران

این یک بیماری مسری در پسران است . اگر برادر و یا دوست پسر و یا پسر شما این بیماری را بگیرد یقین بدانید که در عرض کمتر از یک هفته کل پسران محل را مبتلا میکند پس برای جلوگیری از این بیماری اگر کسی را مشاهده کردید که مبتلا است حتمآ او را قرنطینه کنید.


علایم این بیماری:


۱-:گذاشتن ریشهای نخ قیطونی.
۲-:طرز نگاه کردن به صورت عجیب غریب.
۳-:تکرار جمله ی هوش پسران بیش ازدختران است .
۴-:ایستادن زیاد رو به روی اینه.
۵-:استفاده از جملاتی شبیه همین که گفتم؛حرف من درسته؛حرف مرد حرفه و....
۶-:مخالفتهای پی در پی.
۷-:پایین بردن شخصیت دختران برای تقویت روحیه.
۸-:خواندن اشعار پر محتوا از قبیل پسرا شیرن مثه شمشیرن(دوپینگ).
۹-:روزی ۵۰ دفعه شنیدن پسر پسر قند عسل توسط مامان جون یا کاست ضبط شده توسط مامان جون.
۱۰-:خواندن کتابهبیی از قبیل:


چگونه اعتماد به نفس خود را بالا بریم؟
انرژی درمانی
تقویت اراده در ۲۰ روز
من بهترینم

و.......
۱۱-:زدن وبلاگهای تک نفره به عنوان حزب پسران دختر ستیز.(همچین میگه حزب ادم فکر میکنه با یه هییت طرفه در صورتیکه نویسنده و خوانندش یه نفره)

یه کلمه هم از زبون مادر شوهر ( 11 كلمه از مادر شوهر )

دلیل تناقض

دختران از انجایی که روحیه و عواطف حساس و زیبایی دارند که تمامی پسران به ان شرک میورزند(البته این شرک همان رشک است که پسرا در این هم اشتباه میکنند)گه گاهی اختیاج به مسافرت و ایران گردی و.... دارند که مبادا خدای ناکرده این روحیه شان خدشه دار شود ۱ـمن رفتم تا به روحیه ام سر و سامان بدم. ۲- رفتم تا این اقای حزبیوقت فکر کردن و گریه کردن داشته باشن.
خوب میخواستم دلیل تناقضی که خانوم ملوسه(واااااااااااااااااااای ببخشید اقاملوسه)در متن اول اشاره کردن رو بگم:
۱-ورود اقایان ممنوع چون این حرفها برای راهنمایی و ارشاد دختران و خانمهای گل گلاب جیگر طلا است.
۲-و از انجایی که پسران به ورود ممنوع رفتن و کلا خلاف کردن عشق میورزن . فکر میکنن این نشانه ی جرات و شجاعتشون است و باکمال پررویی مبان اینجا و نظرات پر خمیر مایه ی خود را اعلام میکنن.
ما هم از قبل فکر اینو کردیم و نوشتیم حداقل لطف کنین و بالای ۱۸ باشید . یا اگر مریضی خاص دارین نیایین چون حاد میشه و چون ممکن بود اشتباها برداشت بشه نوشتیم
ورود خانمها و دختران به طور کل ازاد است.


درس عبرتی برای دیگران


یکی از افرادی که حرفمان را شوخی تلقی کردند و دودش تو چشم خودشون رفت جناب رییس حزب جان پسران فدای تار یک موی دخترانیک مریضی مرمن داشتند یعنی رگ غیرتشان گاهی جا به جا میشد اما با سر زدن به اینجا به زود رس شدن مرگشان کمک کردند و نتیجه اش هم این شد که در اثر جا به جایی بیش از حد این رگ در وبلاگ جناب اقای غیرتترکید اما خوشبختانه هنوز این بیماری به کسی سرایت نکرده.

یه کلمه هم از زبون مادر شوهر ( 8 كلمه از مادر شوهر )

خیر مقدم به دوست عزیزمون


با عرض سلام خدمت دوست عزیزو جدیدو شجاعمون .اولا منو ابجی عزیزم خوشحالیم از اینکه کسایی هستن که بیان و این مطالب زیبا و قشنگ ما رو بخونن دوما خوشحالیم که هنوز هم پسرایی پیدا می شن که روی همون تعصبات بچگیشون پا فشاری کنن که مثلا پسرا شیرن مثل شمشیرن یا پسرا قوینو این حرفا.....چون واقعا تو این دوره زمونه این جور حرفا رو دیگه یه جورایی قدیمی و دِموده میدونن مخصوصا با این فلاکتی که مردای این دوره زمونه دچارشن..
و چون تو هنوز پسری و خام، یکم هارت وپورت داری که اینم در آیندهء نچندان دور به یاری خدا و همکاری همسر عزیز تر از جونتون حل میشه.
گفتم پسر!
راستی تو پسری؟ از رو اسمت که نمیشه حدس زد چون یه جورایی تا اونجا که من می دونم اسم پیشی ،پیشی ملوس ،ملوسک ، عروسک و ... اینا رو به دخترا نسبت میدادن ،مگر اینکه خدای نکرده از اون پسرایی باشی که دوست دارن...نه فکر نکنم.....
خوب! عرضم به حضور دوست عزیزمون که من و اون یکی گِرل هرکدوم یه بلاگ دیگه داریم و غیر از اون یه سری مشکلات مخصوص به خودمون اینه که دیگه فرصت نمیشه اینجا زیاد سر بزنیم با اینحال این کار تو شاید باعث بشه انگیزهء بیشتری برای سر زدن به اینجا پیدا کنیم مخصوصا این آبجی کوچیکه ماکه سرش درد میکنه واس این کارا.
خوب دوست دارم نظرمو در مورد بلاگت بگم خوب تو هم نظرتو گفتی پس موردی نداره....
میدونی نشون میده که در یک صبح دل انگیز بهاری یا شایدم دریک شب غم انگیز بهاری بعد از اینکه مطالب شیرین و خوشکل ما رو خوندی یه سری تغیرات و در خودت حس کردی مثلا پیدا شدن یه حس گم شده مثل پسر بودن یا مرد بودن و یا غیرتی شدن و یا گرم شدن ِ بیش از اندازهء هوا ویا شایدم احساس جوش و خروش خون توی رگها و علی الخصوص مویرگهات، که این تحولات باعث شده که پیش خودت تصمیم بگیری که من باید یه بلاگ دیگه باز کنم به نام حزب پسرانِ فرشته ستیز یا دختر ستیز (فرقی نداره)
میدونی تو توی مطالبت زیادی جوش اوردی و این برای اول کار اصلا خوب نیست و ممکنه که مطالبت به ۷-۸ تا نرسیده دچار یکی دو تا سکتهء ناقصه و کامله بشی.
به هر حال که از دوستی با شما خوشوقتم و حتما بهت لینک میدم....

یه کلمه هم از زبون مادر شوهر ( 8 كلمه از مادر شوهر )

نیمه های وجودی

پسرا کم عاشق میشن مثلآ گاهی اوقات یه دختری رو تو خیابون می بینن و می فهمن که اونو خیلی دوست دارن و از اونجایی که ما مجنون در بین پسرا زیاد داریم برا این که لیلی رو از دست نده میره جلو سلام میکنه و میخواد شماره تلفن بده که با کمال احترام از طرف دختره ضایع میشه .... اما خوب چه ربطی داره؟؟؟ مجنون مجنونه و هلاک و عاشق سینه چاک لیلی؛بنابراین اینقدر میره تو همون مسیر .....عزیزم قربون شکل ماهت برم فدای اون چشمای نازت اگه جوابمو ندی میرم خودمو میکشم یکی نیست بگه خوب چه بهتر


گر بمیرد پسری بر قیر او روید گلی
گر بمیرند پسران دنیا گلستان میشود
بگذریم خلاصه این که اینقدر اینو میگه که دختر دل رحم تصمیم میگیره یه نفر رو از مرگ نجات بده .
حالا مرور زمان رو تو عشق پسرا حال کن :
خانوم خانوما ؛ عزیز دلکم خوشکلکم ؛ قربون شکل ماهت برم فدای اون چشمای نازت حقا که صدات هم عین چشات نازه تو فرشته ی منی ؛نیمه وجودیم تویی تو
روز قرار یه دسته گل رز ؛ ادوکلن خوشبو ؛عشق ؛صفا؛صمیمیت ؛فوران مخبت از تو چشما
یه روز سینما ؛یه روز پارک؛ یه روز ماشین گردی؛ رستوران و.........
بعد از مدتها یه بار خانوم میگه موافقی فردا بریم گردش توووووووووپ؟ اما یه دفعه اقا اخماش میره تو هم . میگه:خانوم خانوما ؛ عزیز دلکم خوشکلکم ؛ قربون شکل ماهت برم فدای اون چشمای نازت (و از این اراجیف) اما فردا خیلی کار دارم تازه اوضاع خونه هم ریخته به هم میفمه منظورمو که؟؟؟؟؟؟؟هر وقت جور شد بهت زنگ میزنم.
بعد از یه هفته اقا پسر گل زنگ میزنه و به همون خانوم خانوما اطلاع میده که تو این چند وقت کلی فکر کرده و فهمیده عشقای خیابونی به درد نمیخوره و با کلی معذرت خواهی از خانومی خداحافظی میکنه .
غافل از اینکه اقا جدیدن نتیجه گرفتن چشمای دختر همسایشون که تازه دیروز ملاقاتش کرده نازتر و صدای دلنشین تری داره چرا ما نباید اینقدر روشنفکر باشیم که وقتی پسری دوست واقعیش رو پیدا میکنه از دستش ناراحت نشیم و گریه نکنیم اخه این کولی بازیا مال مادر بزرگ مادر بزرگمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟/اخه این اقا پسر چه گناهی کرده که میتونه نیمه ی وجودشو با یه نگاه پیدا کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


نتیجه اخلاقی:پسرا تا وقتی ازدواج نکنن همش دنبال نیمه شون میگردن حتی بعضی از اونا بعد از ازدواج هم این کارو میکنن.


به نظد شما هر ادم چند تا نیمه ی وجودی داره؟


جناب اقای پیشی ملوسه لطفآ به نمایندکی از طرف گروه NGJB بفرمایید هر پسری چند تا نیمه ی وجودی داره؟ قبلا از شما ممنونم

یه کلمه هم از زبون مادر شوهر ( 12 كلمه از مادر شوهر )

عجایب خلقت
همیشه دنبال عجایب میگردیم در صورتی که یکی از عجیب ترینهای خلقت همین پسران می پرسین چی عجیبه؟
به نظرتون عجیب نیست که یه پسر میدون شوش کار داره اما تا یه دختر خوش تیپ میبینه میزنه رو ترمز و دختر رو تا الهیه میرسونه و کارش میمونه واسه فردا

به نظرتون عجیب نیست که یه پسر با کلی التماس از باباش پول تو جیبی میگیره بعد با دوست دخترش میره یه رستوران با کلاس و۲۰۰۰۰ تومن پیاده میشه و فرداش دوباره التماس میکنه

به نظرتون عجیب نیست که یه پسر تا مامانش رو مبینه یاد آخرتش میافته و نماز و کتاب مذهبی می خونه
به نظرتون عجیب نیست که یه پسر پاک ترین پسر فامیل به نظر میاد اما ۸ تا بچه داره و ۴ تا زن و ۶ تا دوست دختر
به نظرتون عجیب نیست که یه پسر با دوست دخترش قرار میذاره اما اسم دختر رو همش اشتباه میگه و بعد میگه ببخشید اسم دختر خالم ....... است دیروز خونمون بودن حالا همش اسم اون میاد رو زبونم ناراحتت که نکردم اگر تو ناراحت شی من خودم رو میکشم(( اااااااااااااه مرد زن ذلیل بیچاره حالم به هم خورد))
به نظرتون عجیب نیست که پسرا وقتی تنهان هلف هلف غذا میخورن اما وقتی با دوست دخترشون میان بیرون یه تیکه کاهو و یه تیکه سیب زمینی سیرشون میکنه
خلاصه این کهپسرا یکی از عجیب ترین عجایب خلقتند

عجایب خلقتی دیدم در این دشت..............................که با نوکیا ۳۳۱۰ توی تجریش میگشت

یه کلمه هم از زبون مادر شوهر ( 38 كلمه از مادر شوهر )

مرد باید مرد باشد
همه ی خانمها با دیدن پسری با خصوصیات مردونه کیف میکنن مخصوصآ پسرا این دورو زمونه که تا بهشون بگی این کارت مثل دخترا است ناراحت میشن و کلی به تیتیش قباشون بر میخوره ...خلاصه این که مرد باید مرد باشه.
خصوصیات مردای این دورو زمونه:
قدی بلند ؛ لاغر مردنی مثل مارمولک؛ موهای بلند و گیسویی کمند ؛ ابروهای باریک مدل ابر و بادی( تازه مد شده اگر اسمش رو بلد نیستید گریه نکنین اقایون مدل ابروها خودتونه )؛ ارایش ۷۰ قلم به جا ۷ قلم
طریقه ی لباس پوشیدن:
بلوزی چسبان و حریر با استینهای کلوش شمشیری یقه دلبری با بندینک که پشت گردن بندازن و گره بزنن .
شلوار بدن نمای تنگ و پاچه گشاد ( از اون چهل تیکه ها که اکلیلی هم هست.)
کفشایی با پاشنه ۳ یا ۵ سانتی ( البته الان چون زمستون است از اون چکمه ها که بغلاش ارمای مختلف داره )
برای تکمیل تیریپ مردونه:
یک زنجیر ساده ی شیک که اگر طلا سفید باشه بهتره ؛ ۲ یا ۳ مدل از همان زنجیر برای ست کردن دستبند و گردنبند
(لازم به ذکر است پسرای با کلاس از گوشواره حلقه ای هم استفاده میکنن ) انگشتر هم که تابلو است مهم ترین است.( البته اگر از اون انگشترا باشه که مردونه است و تا دم ارنج ادامه داره باشه بهتره)
مانیکور کردن ناخنها برای نشان دادن مردانگی عالی است.
واقعا همچین مردایی باید هم از این که یکی بهشون بگی خانوم جون یا جیگر یا تیکه و.... (به طور کلی صفات دخترانه ) بدشون بیاد .
واقعا اینا قابل تحسینند.
مرد باید مرد باشه ...................................... ابروهاشم کمند باشه
گیسوی اون بلند باشه ...................................... مرد باشه و مرد باشه
اخرین حرف: مردای این دورو زمونه اگر ریش پروفسوری نداشتن قابل تشخیص نبودن( البته ریش اگر به صورت یه نقطه اونم زیر لبشون باشه قبوله)

یه کلمه هم از زبون مادر شوهر ( 25 كلمه از مادر شوهر )

سلام کردن کار خیلی مهمی است و لازم است همیشه سلام کنیم چون سلامتی میارهولی هر کس یه جور سلام میکنه مخصوصآ پسرا:

پسران مودب:سلام؛حالتون خوبه بی زحمت؟
پسران جواتی:سلام دادااا ؛ چی طوری ریییفیق
پسران سوسول:(همراه با لهجهء شل و مسخره و لوس وصدایی نازک )سلام بلا چه طوری جیگر؟ دیروز رفتیم اسکی نیومدی نگرانت شدم وووووووووووووووووووووی
پسرایی که احساس با نمکی میکنند:سام بلا سوخته ی جیگر؛تو که آدم نیستی نانازی آبجی کوچیکت چه طوره؟ اوه اوه اووه غیرتی نشو به ریش پروفسوریت نمیاد .
پسرایی که احساس میکنند با حالند:سلام
نازتو برم و برگردم خوب بودی بهتر شدی؟
برادران دینی:سلام و علیکم و رحمته الله و برکاته والدینتان خوبن انشا الله؟

واما دختران عزیز هم که هر طور سلام کنند فرقی ندارد چون همیشه جذاب و دلنشینند.
واما آقایون اگر خودشون هم بکشن هیچ جوری که به دل نمیشینند هیچ آدم.................... چی بگم والا که نگفتنش بهتره

 
.

.

.

--------ارسال توسط payam arab asadi
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما دختری یا پسر؟

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

موبایل

فال حافظ

دانلود

خرید اینترنتی